menuordersearch
owjsport.com

درباره شرکت پزشکی ورزشی اوج اسپرت

تماس با ما پاسخگوی سریع 09106454535
جستجو
(8)
(1)
درباره ما

از همان ابتدا، اوج اسپرت تلاش کرده است نقش مهمی در توسعه راه حل های الکترونیکی و تلفن همراه برای بخش سلامت داشته باشد. ما با در اختیار داشتن یک تیم تخصصی توانستیم پروژه دانش بنیان سامانه های هوشمند تجویز کننده نسخ ورزشی را جهت تجویز آسانتر، سریعتر و علمی تر نسخه های ورزشی استارت بزنیم، سامانه های هوشمند تجویز کننده نسخ ورزشی ما نه تنها به متخصصین حوزه ورزشی کمک بسزایی می کند بلکه به ارتوپدها، فیزیوتراپیست ها؛ طب فیزیکی ها، کاردرمان ها و سایر حرفه ای ها کمک می کند تا کارایی خود را را در تجویز نسخه هایشان افزایش دهند و به مراتب به بهبود تجربه و رضایت مشتری نیز کمک می کند. با این سامانه شما می توانید نسخه های اختصاصی هر فرد را به سرعت و به آسانی تجویز کنید و بطور مستقیم به رایانه ،تبلت یا گوشی هوشمند ارسال کنید. یا می توانید چاپ کنید و در اختیار مراجعه کننده قرار دهید.
ما افتخار داریم که بسیاری از نسخ ورزشی ارائه شده توسط وب سایت ما را طیف گسترده ای از متخصصین ارائه می کنند که از بهترین متخصصین پزشکی ورزشی کشور هستند که در زمینه های مختلف پزشکی ورزشی فعالیت می کنند. ما انبوهی از تمرینات را از زمینه های تخصصی مختلف ارائه می دهیم که می تواند نه تنها در پیشگیری و تناسب اندام بلکه در توانبخشی استفاده شود. بسته به نوع تمرینات،دستورالعمل انجام تمرینات و ویدیوهای آموزشی در دسترس می باشند. البته شما به راحتی می توانید محتوای دلخواه خود را اضافه کنید، و نسخه های جدید را برای مراجعه کنندگانتان تجویز کنید.
تمام هدف ما توسعه فرهنگ سلامتی است.معمولا شروع کردن یک نسخه ی ورزشی همیشه یک چالش است و مواردی چون تبلیغات پر زرق و برق با وعده های تو خالی، هزینه های بالا، تجهیزات ورزشی پر سر و صدا و کمبود دانش، بعضی از موانع رایجی هستند که می توانند موجب شود انگیزه ما از بین برود و شکست بخوریم. ما در حال انجام ماموریتی هستیم تا این رویه اشتباه را تغییر دهیم و اطلاعات مربوط به تندرستی، تناسب اندام، و توانبخشی ورزشی را ساده و در دسترس همه قرار دهیم.
شرکت اوج اسپرت در سال 1391 تاسیس شده است و امروز ما دارای یک تیم کاملا متخصص هستیم که در خدمت شماست. شما می توانید روی ما بعنوان یک نماینده مجرب و پشتیبان مشتری در سراسر کشور حساب باز کنید. ما برای کمک به توسعه سلامت اینجا هستیم

 

تلفن تماس:06133382515

ایمیل:info@owj1.com

شرکت پزشکی ورزشی اوج اسپرت

مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

aparatfacebookgooglelinkedintwiter
logo-samandehi
ایمیل و تلفن های تماس
مدیریت سایت: 06133382515
ایمیل شرکت: info@owj1.com