menuordersearch
owjsport.com

برنامه ی ایزی لاین کار با دستگاه / ویژه باشگاه بانوان , بدنسازی

تماس با ما تماس سریع 09106454535
برنامه ایزی لاین ویژه بانوان
telegram
 پروانه
پرس پا
 پرس شانه با دستگاه
تصاویر
بیشتر
تمرین گروهی - برنامه ی ایزی لاین کار با دستگاه / ویژه باشگاه بانوان
(1)
(0)
بدنسازی
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
بدنسازی
تعداد عدد
قیمت کالا
8,000 تومان
برنامه ی ایزی لاین کار با دستگاه / ویژه باشگاه بانوان
اطلاعات برنامه
اگر می خواهید درون بدنتان آتشی به پا کنید؛ باید تمام عضلاتتان را به کار بیندازید. البته می توانید این آتش را خودتان یا به همراه دوستانتان در باشگاه شعله ور کنید.
فلسفه وجودی ایزی لاین: تمرین گروهی تمام سنین با هم بدون اینکه محدودیتی برای هر فردی در هر سن و هر میزان آمادگی وجود داشته باشد.
چرا : به خاطر اینکه تمرینات گروهی انگیزه ی بیشتر، وقت کمتر، کارایی بیشتر و ... را دارد.
و چگونه: دستگاههای ایزی لاین نیروی وارده را بر عضلات بر اساس سرعت اجرای حرکت افراد تنظیم می کنند، بنابراین اگر در ایستگاه شماره 3 یک دختر 21 ساله با آمادگی جسمانی بالا باشد نیروی وارده دستگاهها با سطح آمادگی و میزان سرعت اجرای حرکت او اعمال می شود و اگر در ایستگاه 7 یک زن 36 ساله و با آمادگی کم باشد نیروی وارده دستگاهها با سطح آمادگی و میزان سرعت اجرای حرکت او اعمال می شود. معمولا اکثر باشگاهها به دلایلی از جمله گران قیمت بودن دستگاهها، مشکلات ورود و سایر علل نمی توانند دستگاههای ایزی لاین را در اختیار داشته باشند؛ اما مربی زیرک و با هوش و حرفه ای فقط با شناخت شاگردانش و تفکیک آنها بر اساس میزان آمادگی جسمانی شان می تواند از این روش تمرینی بهره کافی را ببرد.
این برنامه کار با دستگاه در 9 ایستگاه و با سیستم دایره ای تمام عضلات بدن را درگیر می کند و برای سطوح مبتدی و متوسط طراحی شده است. اکثر باشگاهها این دستگاه ها را دارند.
مدت تمرین 6 هفته و 3 روز در هفته و حداقل انجام 2 دور در هر جلسه تمرینی می باشد.
نکته: قبل از شروع تمرین اصلی ابتدا از سلامت کامل شاگردانتان مطمئن شوید. به مدت 5 تا 10 دقیقه فعالیت هوازی، بدن شاگرادانتان را گرم کنید و بعد از این مرحله 10 تا 15 دقیقه تمرینات کششی تمام بدن (به دلیل اینکه ایزی لاین تمام عضلات بدن را درگیر می کند) را انجام دهید. سپس تمرین اصلی و بعد از آن مرحله سرد کردن را حتما اجرا کنید.
به توصیه افراد غیر علمی توجهی نکنید و طبق برنامه پیش بروید.
رمز فایل: www.owj1.com

تناسب اندامتان را علمی بدست آورید.
نمودار تغییر قیمت
logo-samandehi
ایمیل و تلفن های تماس
مدیریت سایت: 06133382515
ایمیل شرکت: info@owj1.com